Regulamin Sklepu Auto-Parts Dawid Wątkowski

§1 Informacje Ogólne

Właścicielem sklepu internetowego Auto-Parts Dawid Wątkowski, dalej zwany Sklepem, jest firma:
Auto-Parts Dawid Wątkowski
NIP: 827-209-34-16

Dane kontaktowe:
Adres: ul. Wojska Polskiego 63, 98-200 Sieradz
Telefon: (+48) 603 805 705, (+48) 508 739 047
E-mail: lefort@wp.pl

Sklep prowadzi działalność w formie elektronicznej, będąc katalogiem produktów i nie podaje cen produktów bezpośrednio na stronie internetowej. Prezentowane zdjęcia są poglądowe sugerujące rodzaj produktu i mogą się różnić do rzeczywistego wyglądu produktu.

§2 Zamówienia

Aby poznać cenę produktu, Klient powinien skontaktować się z obsługą Sklepu za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej lub telefonicznie. Informacje o kosztach wysyłki i metodach dostawy są dostępne na stronie KOSZT DOSTAWY https://maszynyrecykling.pl/koszt-dostawy/. Koszt wysyłki oraz metoda dostawy ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia. Metody płatności są ustalane indywidualnie z Klientem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie METODY PŁATNOŚCI https://maszynyrecykling.pl/metody-platnosci/. Czas realizacji zamówienie ustalany jest indywidualnie.

§3 Zwroty

Produkty zamówione drogą elektroniczną podlegają prawu zwrotu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowe informacje na temat procesu zwrotu są dostępne na stronie ZWROTY https://maszynyrecykling.pl/zwroty/.

§4 Ochrona Danych Osobowych

Dane osobowe pozostawione przez Klientów w formularzach kontaktowych są przetwarzane zgodnie z obowiązującą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI, dostępną pod adresem https://maszynyrecykling.pl/polityka-prywatnosci/. Sklep zobowiązuje się do ochrony tych danych w sposób zapewniający bezpieczeństwo informacji.

§5 Postanowienia Końcowe

Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach Klienci będą informowani poprzez aktualizację treści regulaminu dostępnego na stronie internetowej Sklepu.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.

 

Sieradz: 02.03.3024