Metody Płatności za towary i usługi

Dla Twojej wygody oferujemy różnorodne metody płatności. Możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom

1. Gotówka
Jeśli preferujesz płatność gotówkową, jest to możliwe przy odbiorze zamówienia. Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty, aby proces płatności przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

2. Przelew Bankowy
Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo elektronicznych transakcji, oferujemy możliwość dokonania płatności poprzez przelew bankowy. Prosimy o dokonanie płatności przed planowanym terminem odbioru zamówienia. Wszystkie niezbędne dane do przelewu, w tym numer konta, zostaną przekazane po finalizacji zamówienia. Pamiętaj, aby w tytule przelewu podać numer zamówienia, co znacząco przyspieszy proces jego realizacji.

Zalecamy, aby przed dokonaniem wyboru metody płatności zapoznać się z warunkami każdej z nich, tak aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji i chętnie udzieli wszelkich niezbędnych informacji.